EVENSWISS® — це бренд, який належить EVENSWISS GmbH. Усі продукти цього бренду виготовляються з натуральних інгредієнтів, отриманих із квітів і рослин. Крім того, продукти EVENSWISS® виробляються із запатентованим унікальним поліпептидним комплексом DERMATOPOIETIN®.

УСІ продукти EVENSWISS® містять унікальний запатентований пептидний комплекс DERMATOPOIETIN®.

DERMATOPOIETIN® є повним еквівалентом людського епідермального цитокіну інтерлейкіну-1 альфа – природного поліпептиду, який контролює гомеостаз шкіри, регулює імунні реакції та сприяє виробленню Еластину, Колагену та Гіалуронової кислоти.

Він впливає на глибокі структури шкіри, не проникаючи в шкіру, запускаючи каскад реакцій, які поширюються від поверхні до глибини шкіри: під назвою Signaling Cosmetics®.

DERMATOPOIETIN® сприяє виробленню колагену, еластину, гіалуронової кислоти та кількох факторів росту, і таким чином підтримує природний процес оновлення шкіри.

ЗВИЧАЙНІ ПРОДУКТИ У ПОРІВНЯННІ З ПРОДУКТАМИ, ЩО МІСТЯТЬ DERMATOPOIETIN®

DERMATOPOIETIN® - це поліпептид, повністю еквівалентний природному людському фактору інтерлейкіну-1 альфа. Цей фактор (цитокін) відіграє важливу роль у підтримці структурної та функціональної цілісності шкіри.

DERMATOPOIETIN® як активний косметичний інгредієнт сам по собі не проникає в шкіру. Він діє за допомогою сигнального механізму з поверхні шкіри, активуючи каскад реакцій, які розповсюджуються глибоко в шкіру. Серед іншого результатом є значне збільшення (на 90%) колагену, еластину та гіалуронової кислоти в дермі.

DERMATOPOIETIN®: МЕХАНІЗМ ДІЇ ТА ЕФЕКТ ОМОЛОДЖЕННЯ

 DERMATOPOIETIN: механізм дії та ефект омолодження

  • DERMATOPOIETIN ® активує на поверхні шкіри (без проникнення) каскад реакцій, які поширюються вглиб шкіри. Це значно збільшує вироблення еластину, колагену та гіалуронової кислоти лише за кілька днів.
  • DERMATOPOIETIN® стимулює кератиноцити вивільняти інтерлейкін-1 альфа, який активує фібробласти для запуску програми оновлення шкіри.
  • Ця програма оновлення шкіри впливає як на дерму, так і на епідерміс.
  • Омолоджуюча дія DERMATOPOIETIN®, таким чином, запускається на поверхні, але охоплює всю шкіру.
  • Клінічні тести показали збільшення колагену, еластину та гіалуронової кислоти до 90% протягом 2 тижнів.
  • Структурні та функціональні властивості DERMATOPOIETIN® сприяють покращенню шкірного бар’єру, кращому імунному захисту, а також омолодженню шкіри, роблять її візуально гладшою.

 ОПИСАННЯ ДОСЛІДЖЕНЬ

ОБМЕЖЕННЯ ЗВИЧАЙНИХ ПРОДУКТІВ ПРОТИ СТАРІННЯ

  • погане проникнення через шкірний бар'єр;
  • незначний вплив, якщо такий є, на глибокі шари шкіри (дерму);
  • підсилювачі проникнення, які часто використовуються зі звичайними продуктами, також полегшують проникнення забруднюючих речовин і мікроорганізмів.

КОЛАГЕН, ЕЛАСТИН ТА ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА НАДАЮТЬ ШКІРІ ПРУЖНОСТІ ТА ЕЛАСТИЧНОСТІ

ЗВИЧАЙНА ШКІРА 20-РІЧНОЇ ЛЮДИНИ

Звичайна шкіра 20-річної людини МОЛОДА ШКІРА
Понад 90% молодої шкіри (суха вага) складається з колагену. Колаген утворює разом з еластином добре організовану мережу, яка забезпечує структурну підтримку шкіри та середовище для життєво важливих функцій клітин.

 ЗВИЧАЙНА ШКІРА 53-РІЧНОЇ ЛЮДИНИ

Звичайна шкіра 53-річної людини СТАРІННЯ ШКІРИ
З віком шкіра втрачає здатність виробляти функціональний колаген, який замінюється жиром і протеоглікановими відкладеннями, що призводить до грубої поверхні шкіри та/або типових ознак старіння шкіри.

ОМОЛОДЖЕННЯ СТАРІЮЧОЇ ШКІРИ З DERMATOPOIETIN® 

Омолодження страріючої шкіри з DERMATOPOIETIN Відновлюючи колаген і покращуючи його функцію в дермі DERMATOPOIETIN® зменшує ознаки старіння шкіри та повертає їй молодий вигляд.

 

КЛІНІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ 2-ФОТОННОЇ ФЛУОРЕСЦЕНТНОЇ МІКРОСКОПІЇ, ВИКОНАНОЇ NEUROTAR LTD, ГЕЛЬСІНКІ.

Дослідження впливу DERMATOPOIETIN® на вміст колагену та еластину в шкірі передпліччя людини за допомогою двофотонної флуоресцентної мікроскопії.

Neurotar є дочірнім підприємством Університету Гельсінкі, Фінляндія, і провідною компанією, що спеціалізується на контрактних дослідженнях на основі нової техніки візуалізації під назвою 2-фотонна флуоресцентна мікроскопія. Цей метод дозволяє тривимірну візуалізацію субклітинних структур in vivo на глибину близько 250 мкм з роздільною здатністю менше 1 мкм (неінвазивна оптична біопсія).

Neurotar провів дослідження на шкірі передпліччя, щоб дослідити вплив DERMATOPOIETIN® на відкладення колагену в 2011 році (експеримент 1), а потім два додаткових дослідження в 2012 році (NT11-0183 і NT12-0222, експерименти 2 і 3, відповідно), щоб дослідити дозозалежність ефекту DERMATOPOIETIN ®.

Цей звіт підсумовує довгі та детальні звіти Neurotar, які є у файлі.

ДОСЛІД 1

 

Двофотонні мікроскопічні зображення дерми на глибині 80 мкм. Порівняння DERMATOPOIETIN® з плацебо від старту експерименту протягом 4-тижневого лікування. Знімки були отримані з однієї і тієї ж ділянки шкіри. Чітко видно збільшення колагену (червоний) і еластину (зелений). Концентрація DERMATOPOIETIN® 150 мкг/л.

ДОСЛІД 2

 

Тривимірні двофотонні мікроскопічні багатошарові зображення, що демонструють зелену автофлуоресценцію в епідермісі та дермі, а також колаген (червоний, генерація другої гармоніки) у дермі. Чітко видно збільшення колагену через два тижні в шкірі передпліччя, обробленої DERMATOPOIETIN® у концентрації 30 мкг/л.

ПРО КОМПАНІЮ

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ